Hokejové klání Winter Classic zná svého vítěze

Ve středu 31. 1. 2018 se odehrál historicky třetí ročník hokejového turnaje mezi studijními obory školy. Turnaj začal ráno ve škole sestavováním týmů, losováním pořadí zápasů a strategickou poradou hráčů. Na ledové ploše po rozbruslení nastal nelítostný boj tří družstev systémem "každý s každým".

V každém družstvu nehráli jen studenti příslušného oboru, do tvrdých střetů se zapojili i pedagogové. Za "autaře a obchodku" D. Beránek a P. Müller (asistent pedagoga), za "strojaře" M. Engel a za "ajťáky" pan ředitel J. Meca.

Studené, větrné počasí a chvilkový výpadek proudu neovlivnil výborné výkony všech hráčů a nepřipravil diváky z řad studentů a učitelů o hodnotný sportovní zážitek.

Na stupně vítězů se nakonec postavili "autaři", druhé místo obsadili "strojaři a třetí příčku "ajtáci".

Děkujeme všem hokejistům za jejich sportovní výkony a těšíme se na čtvrtý ročník Winter Classic!

Sportu a hokeji ZDAR!!

Více fotografií ke zhlédnutí na následujícím odkazu a na FB školy: http://spsoa.cz/galerie/sportovne-turisticke-kurzy/winter-classic-2018-270

Vloženo: 02/02/2018 | Počet zobrazení: 214x | Vložil: Mgr. Nikola Königová