4. ročník Winter Classic je za námi

V uplynulém týdnu jsme odehráli historicky čtvrtý ročník hokejového turnaje Winter classic. V letošním roce jsme "oživili" naše hokejové klání o družstvo absolventů školy. Turnaj začal ráno sestavováním týmů, losováním pořadí zápasů a strategickou poradou hráčů. Na ledové ploše po rozbruslení nastal nelítostný boj čtyř družstev systémem "každý s každým".

Družstva učitelů, strojařů, autařů s ajťáky a absolventů hrála jako o život, ale snaha všech školních družstev porazit absolventy školy byla marná. Všem to "natřeli." Ale sport je sport a musí se umět i prohrávat.

Krásné medaile vítězům předal ředitel školy, výrazná opora družstva učitelů, a všem poděkoval za výborné výkony a skvělou sportovní zábavu.

Děkujeme  hokejistům za jejich sportovní výkony a těšíme se na pátý ročník Winter Classic!

Sportu a hokeji ZDAR!!

Tělocvikářky