Setkání partnerských měst Gaszowice

Ve dnech 30. 5. – 1. 6. 2018 se 17 studentů naší školy s dvoučlenným pedagogickým doprovodem zúčastnilo setkání 5 partnerských měst – hostitelských Gaszowic, města Bruntál a studentů SPŠ a OA, studentů ze slovenských Krompach, z vesnice na Opavsku Litultovic a z Německa.
Byli jsme ubytování v chatkách u jezera Rybnik-Stodoly.
Výukové programy byly zaměřeny na téma Evropská unie, na diskusi o výhodách a nevýhodách členství.
Sportovní a kulturní část tvořily návštěva lanového centra, výstup na horu Čantoryje (995 m.), kanoistika v délce 7 km, diskotéka.
Romantické byly večery na břehu jezera u táboráků.

Pro studenty bylo mezinárodní setkání velmi inspirující, vznikla nová přátelství, zážitky v lanovém centru a na kajacích byly úžasné.

Fotografie ke zhlédnutí: http://spsoa.cz/galerie/sportovne-turisticke-kurzy/gaszowice-278

Vloženo: 10/06/2018 | Počet zobrazení: 497x | Vložil: Mgr. Nikola Königová