Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Basketbalisté úspěšní i v kraji

 

Basketbalisté naší školy, kteří vyhráli okresní kolo v košíkové, vybojovali pódiové umístění i v krajském kole této soutěže. Náš tým ve složení: Santarius Ivo, Kalisz Mikuláš, Barák Filip, Románek Jakub, Demel Jan, Bohačík Ondřej, Škopec Filip a Mareš Lukáš vybojoval v krajském finále středních škol v basketbale 3. místo. S přehledem si naši hráči poradili s celky z Karviné a Frýdku Místku, vyrovnané utkání jsme sehráli s celkem Opavy, kde jsme ještě 1 min. před koncem vyhrávali a zápas rozhodlo posledních 45 vteřin zápasu, který jsme nakonec prohráli. Vítězem krajského přeboru se stalo družstvo z Nového Jičína, které si bez problému poradilo se všemi družstvy.

 

Basketbalistům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k 3. místu v kraji!!

 

Mgr. L. Flosová

 


Vloženo: 30/11/2018 | Počet zobrazení: 496x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář