Školní kolo Olympiády z českého jazyka

V pátek 24. listopadu proběhlo školní kolo Olympiády z českého jazyka, kterého se zúčastnili žáci 1., 2. a 3. ročníků. Olympiáda se skládala ze dvou částí, jazykové a slohové. Mezi nejtalentovanější žáky patří:

1. místo Tereza Therová, 3.A

2. místo Radek Melčák, 1. D

Všem 30 zúčastněným žákům děkujeme. Výše zmínění postupují do okresního kola, které se bude konat v Krnově.

V pondělí 28. listopadu proběhlo školní kolo Olympiády z českého jazyka, kterého se zúčastnili žáci 1., 2. a 3. ročníků. Olympiáda se skládala ze dvou částí, jazykové a slohové. Mezi nejtalentovanější žáky patří:

1. - 2. místo Jakub Rusek, 1. D

1. - 2. místo Erik Pesel, 1. D

3. místo Patrik Mrázek, 3. D

Všem 30 zúčastněným žákům děkujeme. J. Rusek a E. Pesel postupují do okresního kola, které se bude konat v Krnově.

Vloženo: 30/11/2017 | Počet zobrazení: 255x | Vložil: Mgr. Nikola Königová