Návštěva filmového představení DM

Paní vychovatelka si zvolila 7 vyvolených, které následně dne 19. 12. 2017 vyslala do kina Centrum v Bruntále. Těchto 7 statečných bojovníků čelilo 1. řádu, aby udrželi povstání Odboje na nohách. Bránili se dlouhé 2 a půl hodiny, přičemž zažívali různé strasti. Byli by bojovali až do konce, kdyby jim zlotřilí promítači nepřekazili promítání filmu do poslední vteřiny (titulky :-)).

A co si myslíte Vy? Vyplatilo se jim to? Přesvědčte se a jděte zhlédnout film Star Wars: Poslední z Jediů.

Přejeme všem zaměstnancům a studentům příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce.

Kolektiv DM

Vloženo: 20/12/2017 | Počet zobrazení: 1125x | Vložil: Mgr. Nikola Königová