K výročí vzniku ČSR jsme vytvořili „živou“ vlajku

28. října 2018 bude celá naše republika slavit 100 let vzniku samostatného československého státu. I my, učitelé i žáci, jsme se k oslavám přidali. Připojili jsme se k dalším bruntálským školám a v posledním říjnovém týdnu jsme uskutečnili tzv. barevný den. Ve čtvrtek bylo 198 žáků a učitelů naší školy oblečeno v barvách trikolóry. Společně jsme potom v prostorách tělocvičny vytvořili vlajku ČR.

Děkuji zástupcům školního parlamentu, že výborně motivovali své spolužáky. Děkuji učitelům za výpomoc při organizaci. Děkuji vám všem, že jste se přidali a jste hrdí nositelé české národnosti.

Mgr. Věra Krakovská

P.S.: Fotografie tříd najdete na FB školy.

Vloženo: 26/10/2018 | Počet zobrazení: 334x | Vložil: Mgr. Nikola Königová