Jubilejní 60. Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně za účasti našich žáků

Ve středu 3. října se zúčastnili žáci 2. C a 4. C největšího strojírenského veletrhu ve střední Evropě, který se těšil obrovskému zájmu odborníků i veřejnosti z domova i ze zahraničí. Spolu s Bc. Alešem Štěpaníkem nám bylo odměnou nadšení našich žáků, které z nich vyzařovalo při prohlídce exponátů. Rozšířili si obzor ohledně moderních trendů širokého spektra materiálů, polotovarů, výrobků a technologií, což jistě uplatní nejen při studiu, ale i v životě. Dík patří také řidiči Ing. Josefu Petrikovi, který si bravurně poradil s nástrahami a tradičními omezeními silničního provozu a zácpami v Olomouci a na dálnici, což žáci ocenili na závěr potleskem v autobuse.

Ing. Břetislav Půda,

učitel odborných předmětů