Event k podpoře podnikavosti

Event k rozvoji kompetencí k podnikavosti, iniciativě a kreativitě, proběhl v rámci aktivit projektu Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Moravskoslezského kraje.

Žákům byly představeny zajímavé podnikatelské příběhy z Moravskoslezského kraje. O své zkušenosti se s námi podělili mladí podnikavci i ostřílení podnikatelé. Pro pedagogy a studenty byly připraveny workshopy, které vedli zkušení odborníci z praxe.

Setkání by mělo studentům otevřít dveře do světa podnikání, pomoci jim zorientovat se v tom, co to znamená podnikat a kdo jim s podnikáním může pomoci. Seznámíili se nejen s organizacemi, ale také s konkrétními lidmi a způsobem, jakým pracují. Dostali možnost zůstat s nimi v kontaktu a to jak prostřednictvím dalších událostí, hackathonů či kempů, tak na individuální úrovni.

P.S.: A byl tam výborný raut.

Ing. Pavel König

Vloženo: 30/10/2018 | Počet zobrazení: 155x | Vložil: Mgr. Nikola Königová