Biograd na Moru 2018

Tradičně se v měsíci září (od 14. 9. - 23. 9.) konal sportovní kurz pro žáky 3.ročníků v chorvatském Biogradu na Moru. Letos k moři odjelo celkem 72 žáků a 6 učitelů. V rámci kurzu se odehrály turnaje ve volejbalu, ringu, stolním tenise, badmintonu. Žáci si vyzkoušeli svoji pohyblivost na spider-průlezce a také změřili své plavecké dovednosti. Počasí bylo slunečné, takže si všichni užili naplno sportování, koupání i opalování.

Navštívili jsme večerní Zadar, turisty oblíbené město pro své kulturní a historické památky. Lodí jsme pluli na Kornati, což jsou ostrůvky a útesy mezi městy Zadar a Šibenik.

Kurz byl po celou dobu doprovázen dobrou náladou jak žáků, tak i učitelů. Věříme, že budete na kurz všichni rádi vzpomínat!

Fotografie na FB školy, případně na odkazu:http://spsoa.cz/galerie/sportovne-turisticke-kurzy/chorvatsko-2018-62

Vloženo: 25/09/2018 | Počet zobrazení: 570x | Vložil: Mgr. Nikola Königová